رد کردن پیوندها

کارگاه آموزشی

شما را به فراتر از درمان لکنت زبان خواهیم رساند.

هدف از کارگاه و دوره های آموزشی به طور کلی چیست؟

برای اگاهی از کارگاههای آموزشی با کلینیک اسکیلا روان تماس بگیرید

 هر فردی در زندگی خود دست کم چندین بار به این موضوع می اندیشد که من باید موفق شوم یا اینکه من باید در هر جایی که هستم به جایگاهی فراتر دست پیدا کنم ، و در اکثر اوقات ما خیلی سریع به این نکته می رسیم که چگونه؟

جواب به سادگی روشن است، این که باید آموزش ببینیم و مهارت های یادیگیری مان را در کنار مربی مناسب، بهبود ببخشیم.

کارگاه آموزشی یکی از به روز ترین، جالبترین و کارآمدترین رویدادهای آموزشی است که با شرکت در آن می توانید به سرعت در موضوع مورد نظرتان به مهارت برسید.

یک ورکشاپ یا کارگاه آموزشی زمانی به وقوع می پیوندد که بخواهیم همه ی چیزهای مهم مربوط به یک اتفاق، یک حرفه، یک هنر و یا یک تخصص را به صورت کامل و سریع توصیف کنیم و آن را شرح دهیم.

پس به عبارت دیگر کارگاه ها یک برنامه آموزشی فشرده و معمولاً مختصر برای گروهی از افراد هستند که در آن بر تکنیک ها و مهارت های لازم در یک زمینه ی خاص تمرکز دارد.

ضرورت شرکت در دوره های آموزشی و کارگاه ها برای دانشجویان و فارغ التحصیلان هر رشته متناسب با کارایی و به کارآیی مهارتهای لازم شغلی متفاوت است، در رشته ی روانشناسی بدلیل اهمیت به ارتباط اولیه برای شناخت مشکل و مسئله مراجع و ارتقاء و توانمندی های مشاور و تراپیست باید دانش خود را به روز کند و چالش های جدید علمی بگذراند تا بتواند در درمان و مشاوره موفق تر عمل کند.

مرکز خدمات بین الملل روانشناسی و لکنت زبان اسکیلا برای ارتقاء سطح عملکرد جامعه روانشناسان و مشاوران محترم با تدریس و آموزش اساتید برجسته به برگزاری دوره های مختلف آموزشی و مهارتی همت کرده است. گواهی نامه ی پایان دوره نیز با همکاری سازمانهای مرتبط از جمله سازمان نظام روانشناسی، خانه روانشناسان ایران اعطا می گردد.