رد کردن پیوندها

پیش از ازدواج وازدواج

شما را به فراتر از درمان لکنت زبان خواهیم رساند.

جهت دریافت نوبت مشاوره ازدواج تماس بگیرید

02122916115
مشاوره ازدواج کلینیک اسکیلا

 

مزایای خانواده درمانی با بهترین مشاوره خانواده:

  • خانواده درمانی به متخصص اجازه می دهد علل مشکلات را به صورت حلقوی و نه خطی ببیند. یعنی مشکل بی اشتهایی عصبی را به عنوان اصطکاک و برخورد درون کل خانواده، خصوصا روابط زناشویی در نظر می گیرد یا بعضی از رفتارهای ناسازگار کودک به دلیل عدم تفاهم فکری و رفتاری مشترک بین پدر و مادر می بیند و نه صرفاً به ناهنجاری های کودک بپردازد که در این صورت درمان پایدارتر، کلی تر و گاهی اوقات به کشف مسائل بشتر و حل آنها می انجامد.
  • دومین مزیت خانواده درمانی، آگاه شدن اعضای خانواده از مشکلات وسایلی است که به نوعی بر سیستم خانواده اثر منفی گذاشته و راز و رمزها  از بین می رود و قفل های ارتباطی افراد گشوده می شود.
  • سومین اثرکوتاه تر بودن زمان آن نسبت به درمان فردی است.(ده جلسه)
  • یکی دیگر از این مزایا رسیدن افراد خانواده به این بلوغ فکری است که مشکل یک عضو می تواند به مشکل جمع منجر شود و حس تعهد و مسئولیت افراد نسبت به هم را افزایش می دهد.
  • مرکز خدمات مشاوره و روانشناس اسکیلا با حضور متخصصین مجرب در حوزه خانواده، ارتباط، رابطه مادر و کودک به شما کمک می کند بهترین خود باشید.

مشاوره پیش از ازدواج و ازدواج

گفت و گوهای قبل از ازدواج با حضور مشاور فرصتی مناسب برای یافتن میزان تفاهم مشترک درتمام جنبه های شناختی،عاطفی،احساسی و رفتاری زوجین است.مشاور قبل از ازدواج توجه دوطرف را به سمت علائم هشدار در رابطه شان برای زندگی مشترک آینده برمی گرداند و با نشان دان موارد تعارض برانگیز و چالش زا، چشمان آنان را باز میکند تا با هوشیاری و عاقلانه تر تصمیم بگیرند. مشاوره قبل از ازدواج برای پیشگیری از آسیب های فردی و خانوادگی در رابطه دو فرد و دو خانواده، بالا بردن حس نشاط و سرزندگی ناشی از درک متقابل و تفاهم بیشتر، هم افزایی و مشارکت در تصمیم سازیهای  کلان زندگی همچون فرزندآوری، مکان زندگی، شغل و نحوه ی زندگی به زوجین کمک خواهد بود.

در جلسات مشاوره که متناسب با شناخت و ارتباط دو نفر،توسط مشاور زوجی تشخیص داده می شود موضوعات مختلفی مطرح می شود که از آن جمله: روش کنترل احساسات و بروز آن، امور مالی، تفاوت های فردی در جنبه های مختلف، چگونگی تصمیم گیری ها و حل اختلاف ، میزان صمیمت، محبت و روابط جنسی، انتظارات، باورها و ارزش های زوجین، روش برخورد با مسائل و مشکلات، خشم و عصبانیت مهارتهای ارتباطی و خانوادگی.

در مشاوره ازدوج و پیش از آن زوجین در جلسات انفرادی یا دونفره جلساتی را برگزار میکند.انجام تست های شخصیت شناسی و آزمونهای مربوطه به نشان دادن میزان فاصله ارتباطی یا تفاهم و اشتراکات کمک فراوانی می کند.

مشاوره قبل از ازدواج در مرکز اسکیلا با حضور متخصصین مجرب به تصمیم سازی جوانان برای انتخاب عاقلانه و صحیح کمک شایان می کند. اگر به دلیل لکنت زبان واختلال در بیان افکار و احساسات و انتظارات خود قادر به ایجاد ارتباط خوب و موثر با دیگران نیستید با مشاوران ما  در کلینیک اسکیلا تماس بگیرید.

 

 اگر فکر میکنید در شرف ازدواج هستید با بهترین مشاورهای ازدواج تهران در ارتباط باشید